Výhody používania Microsoft Outlook

11.01.2018

Microsoft Outlook je počítačový softwarový program. Outlook ponúka niekoľko služieb ako správu emailov, adresár, webový prehliadač a kalendár na organizovanie budúcich stretnutí a plánujete svoje dni. Je súčasťou balíka programov Microsoft Office spolu s MS Word, Excel a PowerPoint.

Vyhľadávanie

Aplikácia Microsoft Outlook je vybavená integrovanou funkciou vyhľadávania, ktorá vám umožní rýchlo nájsť to, čo hľadáte. Pomocou kľúčových slov vyhľadáva emaily, kontakty a dátumy. Táto funkcia môže byť použitá v ľubovoľnom programe programu Outlook, vrátane kalendára, správcu úloh a správcu kontaktov.

Funkcie zabezpečenia

Program Microsoft Outlook má niekoľko vylepšených funkcií zabezpečenia, ktoré chránia váš e-mailový účet. Zahŕňa to aj ochranu pred nevyžiadanou a neoprávnenou poštou. Jeho vstavaný e-mailový skener vás upozorní, keď vám príde niečo od nedôveryhodného odosielateľa. Môžete vypnúť živé odkazy a zablokovať odosielateľov prostredníctvom funkcií zabezpečenia.

Jednoduchá organizácia

Pretože program Outlook je program na správu e-mailov, neumožňuje vám len posielať a prijímať e-maily. umožňuje vám synchronizovať e-mail priamo do vášho kalendára alebo zoznamu kontaktov. Budúce plány môžete vytvoriť pridaním dátumov priamo z vašich e-mailov. Alebo môžete odoslať niekomu e-mailovú správu alebo textovú správu, keď zaznamenávate poznámku v programe OneNote.

Spojte sa ľahko s ostatnými

Kalendár Microsoft Outlook umožňuje zdieľať svoj kalendár s každým, koho si vyberiete. Kalendár online môžete vytvárať, upravovať a spravovať, aby ste mohli mať prístup k svojim dôležitým klientom. Môžete tiež zdieľať predplatné a kontaktné informácie. Kliknutím na jedno tlačidlo môžete každému z vašich kontaktov poslať textovú správu priamo do svojho telefónu. Alebo im pošlite vlastnú vizitku.

Vylepšené pripojenie

Program Microsoft Outlook je viac ako len program pre váš osobný počítač. Môžete čítať a odosielať e-maily, upravovať kalendár a robiť poznámky bez toho, aby ste boli v blízkosti vášho počítača. Synchronizujte svoj účet Outlook s telefónom a kalendár v telefóne môžete prepnúť do prenosného plánovača. Získajte upozornenia, keď ste mimo kanceláriu na nadchádzajúcich stretnutiach.

Zdroje: Techwalla.comPCWorld